Przejdź do treści
zspBaczyn
Przejdź do stopki

Slubowanie pierwszaków 2015

Treść



Jedną z najpiękniejszych uroczystości odbywających się w naszej szkole jest ślubowanie klasy pierwszej. W tym roku szkolnym odbyło się 29 września.

W uroczystości tej wzięli udział: dyrektor szkoły – pani Teresa Gaura, grono pedagogiczne, rodzice oraz uczniowie wszystkich klas i dzieci z przedszkola. Na wstępie pani dyrektor powitała zebranych gości. Wprowadzono sztandar i odśpiewano hymn szkoły.                 Następnie odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów na sztandar szkoły i pasowanie ich przez panią dyrektor uroczystym ołówkiem. Później pierwszoklasiści zaprezentowali program artystyczny. Na pamiątkę każdy uczeń klasy pierwszej dostał legitymację uczniowską, okolicznościowy dyplom, kamizelkę odblaskową, płytę do zajęć komputerowych oraz „róg obfitości”.

Z kolei uczniowie klasy drugiej powitali klasę I występem artystycznym i wręczyli im pięknie zrobione zakładki do elementarza.

Uroczystość zakończyła się poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców kl. I dla dzieci kl. I i II, rodziców oraz nauczycieli.

Pierwszakom życzymy, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód w nauce oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów i koleżanek.



Ślubowanie pierwszaków 2015
24999