Przejdź do treści
zspBaczyn
Przejdź do stopki

Zwierzakolubni 2014

Treść

Konkurs ekologiczny ,,Zwierzakolubni”- Jelonek z naszych lasów.


Zwierzakolubni 2014

Jelonek jest podsumowaniem tematyki jesiennej i ekologicznej. Wykonanie jelonka z materiałów recyklingowych pozwoliło dzieciom na lepsze zrozumienie idei dbania o środowisko, procesu segregacji i przetwórstwa śmieci. Dziecko nazywając i segregując śmieci staje się małym ekologiem rodziny, środowiska, a w przyszłości kraju i świata.


Głosowanie na prace konkursowe rozpocznie się w dniu 27 listopada 2014 r. o godzinie 12.00 i będzie trwało do godziny 23.00 dnia 1 grudnia 2014r.

Na prace konkursowe może głosować każda osoba będąca zalogowanym użytkownikiem serwisu Buliba.pl, tzn., że najpierw trzeba się zarejestrować na stronie konkursowej w zakładce "Dla głosujących" oraz na stronie Buliba.pl w zakładce "Logowanie".

Kliknij tutaj, aby się zarejestrować.

Głosowanie odbywa się każdego dnia w godzinach od 7.00 do 23.00.

Aby mieć szansę na wygranie nagród dla głosujących wystarczy głosować codziennie po zalogowaniu na ulubione prace konkursowe.

Każdego dnia jedna osoba może oddać 4 głosy na 4 różne prace.
Im więcej oddanych głosów, tym większa szansa na wygraną! Do wygrania ponad 100 wspaniałych nagród dla głosujących!


Szczegóły dotyczące głosowania znajdują się w Regulaminie konkursu (http://www.buliba.pl/konkursy/wielki-konkurs-ekologiczny-2014/regulamin.html). Uczestnictwo w konkursie poprzez udział w głosowaniu jest jednoznaczne z akceptacją Zasad i Regulaminu Konkursu.

Czekają wspaniałe nagrody – głosujcie wszyscy!

24979