Przejdź do treści
zspBaczyn
Przejdź do stopki

Pedagog

Treść

Kontakt z pedagogiem szkolnym:

 
PONIEDZIAŁEK: 13.40 – 14.25 – dyżur on-line na Teams

WTOREK: 13.40 – 14.25 -  dyżur stacjonarny na terenie szkoły

Szanowny Rodzicu i Drogi Uczniu, jeśli nie możesz w czasie podanym powyżej połączyć się z pedagogiem szkolnym, to umów się z nim na inny termin.

Zachęcam do kontaktów z pedagogiem szkolnym, wszystkich, którzy chcieliby się podzielić ze mną swoimi obawami, problemami lub radościami.

Drodzy Rodzice!

W związku z przedłużającym się czasem przebywania dzieci na zdalnym nauczaniu, chciałam prosić o zwrócenie szczególnej uwagi na zachowania dzieci, ich nastroje.

Coraz więcej uczniów przytłacza obecna sytuacja (zdalne nauczanie, brak kontaktu z rówieśnikami, informacje płynące z radia, telewizora czy Internetu -związane z pandemią), nie umieją sobie z nią poradzić, zamykają się w sobie, a także brak im motywacji do nauki oraz wykonywania podstawowych czynności np. jedzenia, spania, wstawania z łóżka, najchętniej cały dzień chodzili by w piżamie.

Mając na uwadze dobro naszych Uczniów, chciałam prosić Państwa o czujność i uwrażliwić na problem depresji oraz wskazać miejsce, gdzie można uzyskać pomoc i wsparcie.

W załączniku umieściłam ulotkę „Da Vinci”- jest to Ośrodek środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży w Suchej Beskidzkiej. Usługi w tym ośrodku świadczone są BEZPŁATNIE i BEZ SKIEROWANIA. Wystarczy zadzwonić pod numer +48 731 002 112 i umówić się na spotkanie.

Drogi Rodzicu, jeśli zauważysz coś niepokojącego w zachowaniu swojego dziecka, reaguj, nie czekaj! Zadzwoń do pedagoga szkolnego  (660 928 680) lub do Ośrodka Da Vinci.

Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Głowacz

Zdjęcia

24973